Pri nákupe nad 50€ DOPRAVA ZDARMA

ADIDAS

Webová stránka značky: ADIDAS

Adidas nie je len značka športového oblečenia a tenisiek. Hodinky Adidas v dámskom alebo v pánskom prevedení spájajú šport a eleganciu. Jednoduchý, no nápadný dizajn nájdete v prevedení plastových aj gumených remienkov, ktoré pri športe netlačia ani nezavadzajú. Aj vďaka hodinkám Adidas môžete pri športovaní vyzerať dobre a zároveň sa cítiť pohodlne. Kolekcie týchto hodiniek sa určené aj na voľný štýl alebo takzvaný mestský štýl, ktorí obľubujú najmä mladí.

Čo na Adidas hodinkách oceníte?
Športové hodinky Adidas majú ciferník dobre viditeľný, takže pri behu alebo joggingu nebudete mať problém prečítať čas. Kolekcia hodiniek Adidas Originals zase nezabúda na svoje logo, ktoré často nahrádza číslicu. Adidas hodinky sú "must-have" doplnkom pre všetkých milovníkov tejto značky a skvele ladia s ostatnými doplnkami, ktoré táto firma ponúka.

Hodinky sú často unisex, takže ak je váš partner alebo partnerka maniak do hodiniek a musí ich mať hneď niekoľko, môžete si ich požičiavať. Adidas stavia pri svojich kolekciách na jednoduchú originalitu a preto jeho ciferníky nie sú zbytočne prezdobené ani prefunkcionalizované. Tri prúžky alebo viditeľné logo však nesmie chýbať. Adidas hodinky sú voľbou pre všetkých, ktorí žijú štýlom Adidas a sú tejto značke verní pretože pre nich predstavuje pohyb, voľnosť a trend.

adh 2850
ZADARMOZADARMO
44,03 €

Detské hodinky značky Adidas.

Kód: ADH2850
ADH 6506
ZADARMOZADARMO
48,23 €

Dámske hodinky značky Adidas.

Kód: ADH6506
adh 6507
ZADARMOZADARMO
48,23 €

Dámske hodinky značky Adidas.

Kód: ADH6507
adh 6508
ZADARMOZADARMO
48,23 €

Dámske hodinky značky Adidas.

Kód: ADH6508
adp 3132
ZADARMOZADARMO
87,50 €

Univerzálne hodinky značky Adidas.

Kód: ADP3132
5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Späť do obchodu